Bezprotihrotý jednoháček na plandavky VANFOOK OSP-31BL

Bezprotihrotý jednoháček na plandavky VANFOOK OSP-31BL
Výrobce:VANFOOK
Dostupnost:Na skladě
Počet variant:2 varianty

Cena včetně DPH
99 Kč

Moderní přívlač už běžně používá pro osazení plandavek speciální jednoháčky. Tento způsob lovu je velmi šetrný k rybě a při vláčení v zarostlých vodách minimalizujete počet popření, nemluvě o rostlinách, které se mohou přichytit na trojháček. Vanfook OSP-31BL jsou určeny pro osazení na plandavku. Jejich specialitou je kromě extrémní ostrosti i možnost osadit je na plandavku velmi jednoduše bez použití kroužku doslova za pár sekund pouhým nacvaknutím. Úžasné, pokud se Vám během závodu ztupí háček na rybářské nástraze, a vy potřebujete lovit dál. Samozřejmě se jedná o háčky bez protihrotu vhodné na závodní přívlač.

Velikosti:

  • velikost 8
    délka raménka: 12 mm
    síla drátu: 0,54 mm
  • velikost 6
    délka raménka: 14 mm
    síla drátu: 0,57 mm

Vyberte variantu

99 Kč -+
99 Kč -+

Komentáře

Videa a články o přívlači

VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

David Havlíček: Netradiční způsob, jak úspěšně lovit mořské pstruhy v Dánsku

Jak vybrat přívlačový prut

Jak vybrat přívlačový prut

David Havlíček: Tuto otázku si v průběhu rybářského života pokládá nejeden vláčkař. Já se pokusím v následujících řádcích shrnout fakta a své poznatky z letité praxe. A také mé subjektivní pocity, protože o těch to je také. Může se tedy stát, že se mnou nebudete souhlasit a bude to tak v pořádku! To, co totiž sedí jednomu, nemusí zcela vyhovovat druhému a třetímu se z toho zježí hrůzou vlasy na hlavě. Možná vám to ale trochu otevře oči a až budete vybírat ten váš vláčák, bude to pro vás snazší. Anebo naopak těžší, protože si uvědomíte, co vše vlastně hraje při výběru roli...

Wolframové lanko versus fluorocarbonové

Wolframové lanko versus fluorocarbonové

David Havlíček: Jaké zvolit lanko při cíleném lovu štik? Wolframové, případně jiné obdobné splétané lanko (z kovu) nebo fluorocarbonové, o kterém panuje řada mýtů a rybáři někdy neví, k čemu je vhodné a k čemu naopak nikoliv.