Smáček REDBASS HEFS

Smáček REDBASS HEFS
Výrobce:RedBass
Dostupnost:Na skladě
Počet variant:3 varianty

Cena včetně DPH
od 13 Kč

Zeslabený velmi pružný ocásek pro posílení akce zadní části těla. Velmi snadno lze možno docílit "vlnivého chodu" či klasického smáčkového pohybu. Díky jemnému konci tělíčka jej ryby velmi dobře dobírají! Ideální i pro techniku DROP SHOT či TEXAS RIG. TOP s čeburaškami REDBASS. Tvar se kterým je možno požít mnoho způsobů vedení ve vodě. Díky propracovaným povrchovým detailům těla (šupiny, skřelové oblouky, rybí tlama apod.), 3D očím, přírodě identickým či dráždivým barvám a vyzkoušenému tvaru je pro dravé ryby neodolatelný!  Ručně vyráběný extra měkký špičkový smáček, který ryba jen tak "nevyplivne" a díky použitému mimořádně měkkému materiálu se jej po záběru snaží polknout! I proto by měl být nedílnou součástí vaší výbavy! 

ÚSPĚŠNĚ VYZKOUŠENO NA RYBÁCH!

PROHLÁŠENÍ: MATERIÁL POUŽITÝ K VÝROBĚ NEOBSAHUJE SVHC LÁTKY ( NAPŘ. FTALÁTY) A VYHOVUJE TAK CHEMICKÉMU ZÁKONU ČESKÉ REPUBLIKY A EVROPSKÉMU NAŘÍZENÍ REACH. TATO SKUTEČNOST JE DOLOŽITELNÁ CERTIFIKACÍ TÜV A ZPRÁVOU ČIŽP ČR.

Délka:  7,5 cm    Hmotnost:  1,7 g

Použití:  Všechny dravé ryby

Zátěž:  Optimálně 1,5 - 5 g

Nastražení:  Jigová hlavička 1,5 - 5 g, TOP s čeburaškami REDBASS, wolfram + streamerový háček, streamerový háček + brok, čeburaška

Náčiní:  Lehký vláčecí prut či ultralight v gramáži do 15 g, vlasec max. 0,20 mm

  Vyberte variantu

  13 Kč -+
  13 Kč -+
  13 Kč Dočasně nedostupné

  Video

  Komentáře

  Videa a články o přívlači

  VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

  VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

  David Havlíček: Netradiční způsob, jak úspěšně lovit mořské pstruhy v Dánsku

  Jak vybrat přívlačový prut

  Jak vybrat přívlačový prut

  David Havlíček: Tuto otázku si v průběhu rybářského života pokládá nejeden vláčkař. Já se pokusím v následujících řádcích shrnout fakta a své poznatky z letité praxe. A také mé subjektivní pocity, protože o těch to je také. Může se tedy stát, že se mnou nebudete souhlasit a bude to tak v pořádku! To, co totiž sedí jednomu, nemusí zcela vyhovovat druhému a třetímu se z toho zježí hrůzou vlasy na hlavě. Možná vám to ale trochu otevře oči a až budete vybírat ten váš vláčák, bude to pro vás snazší. Anebo naopak těžší, protože si uvědomíte, co vše vlastně hraje při výběru roli...

  Wolframové lanko versus fluorocarbonové

  Wolframové lanko versus fluorocarbonové

  David Havlíček: Jaké zvolit lanko při cíleném lovu štik? Wolframové, případně jiné obdobné splétané lanko (z kovu) nebo fluorocarbonové, o kterém panuje řada mýtů a rybáři někdy neví, k čemu je vhodné a k čemu naopak nikoliv.