Smáček REDBASS HEFS

Smáček REDBASS HEFS
Výrobce:RedBass
Dostupnost:Na skladě
Počet variant:5 variant

Cena včetně DPH
13 Kč

Zeslabený velmi pružný ocásek pro posílení akce zadní části těla. Velmi snadno lze možno docílit "vlnivého chodu" či klasického smáčkového pohybu. Díky jemnému konci tělíčka jej ryby velmi dobře dobírají! Ideální i pro techniku DROP SHOT či TEXAS RIG. TOP s čeburaškami REDBASS. Tvar se kterým je možno požít mnoho způsobů vedení ve vodě. Díky propracovaným povrchovým detailům těla (šupiny, skřelové oblouky, rybí tlama apod.), 3D očím, přírodě identickým či dráždivým barvám a vyzkoušenému tvaru je pro dravé ryby neodolatelný!  Ručně vyráběný extra měkký špičkový smáček, který ryba jen tak "nevyplivne" a díky použitému mimořádně měkkému materiálu se jej po záběru snaží polknout! I proto by měl být nedílnou součástí vaší výbavy! 

ÚSPĚŠNĚ VYZKOUŠENO NA RYBÁCH!

PROHLÁŠENÍ: MATERIÁL POUŽITÝ K VÝROBĚ NEOBSAHUJE SVHC LÁTKY ( NAPŘ. FTALÁTY) A VYHOVUJE TAK CHEMICKÉMU ZÁKONU ČESKÉ REPUBLIKY A EVROPSKÉMU NAŘÍZENÍ REACH. TATO SKUTEČNOST JE DOLOŽITELNÁ CERTIFIKACÍ TÜV A ZPRÁVOU ČIŽP ČR.

Délka:  7,5 cm    Hmotnost:  1,7 g

Použití:  Všechny dravé ryby

Zátěž:  Optimálně 1,5 - 5 g

Nastražení:  Jigová hlavička 1,5 - 5 g, TOP s čeburaškami REDBASS, wolfram + streamerový háček, streamerový háček + brok, čeburaška

Náčiní:  Lehký vláčecí prut či ultralight v gramáži do 15 g, vlasec max. 0,20 mm

  Vyberte variantu

  13 Kč -+
  13 Kč -+
  13 Kč -+
  13 Kč Dočasně nedostupné
  13 Kč Dočasně nedostupné

  Video

  Komentáře