× NEDÁVNO NASKLADNĚNO: Povrchové woblery RAPALA

Velký smáček REDBASS BIG ONE 5

Velký smáček REDBASS BIG ONE 5
Výrobce:RedBass
Dostupnost:Na skladě
Počet variant:5 variant

Cena včetně DPH
od 24 Kč

Ideální na velké ryby, zejména na candáty a štiky a na tresky do Norska! Vhodný i pro techniky DROP SHOT či TEXAS RIG. TOP s čeburaškami REDBASS. Tvar, se kterým je možno použít mnoho způsobů vedení ve vodě. Duté bříško navíc umožňuje skrytí háčku a vláčnější pohyb nástrahy! Posílená akce celé části těla se speciálním zakončením ocasní části ve tvaru velkého "hadího jazyka" pro lepší práci zadní části!  Ručně vyráběný extra měkký špičkový smáček, který ryba jen tak "nevyplivne" a díky použitému mimořádně měkkému materiálu se jej po záběru snaží polknout!  Díky propracovaným povrchovým detailům těla (skřelové oblouky, rybí tlama apod.), 3D očím a vyzkoušenému tvaru by měl být nedílnou součástí vaší výbavy.

ÚSPĚŠNĚ VYZKOUŠENO NA RYBÁCH!

PROHLÁŠENÍ: MATERIÁL POUŽITÝ K VÝROBĚ NEOBSAHUJE SVHC LÁTKY ( NAPŘ. FTALÁTY) A VYHOVUJE TAK CHEMICKÉMU ZÁKONU ČESKÉ REPUBLIKY A EVROPSKÉMU NAŘÍZENÍ REACH. TATO SKUTEČNOST JE DOLOŽITELNÁ CERTIFIKACÍ TÜV A ZPRÁVOU ČIŽP ČR.

Délka:  13 cm    Hmotnost:  8 g

Použití:  Všechny dravé ryby

Zátěž:  Optimálně 3 - 15 g

Nastražení:  Jigová hlavička 3 - 15 g, TOP s čeburaškami REDBASS, dropshotový háček, čeburaška + dropshotový/strýmrový háček

Náčiní:  Střední vláčecí prut v gramáži do 40 g, vlasec max. 0,30 mm


Vyberte variantu

24 Kč -+
24 Kč -+
24 Kč -+
24 Kč -+
24 Kč Dočasně nedostupné

Video

Fotogalerie produktu

Velký smáček REDBASS BIG ONE 5Velký smáček REDBASS BIG ONE 5Velký smáček REDBASS BIG ONE 5Velký smáček REDBASS BIG ONE 5Velký smáček REDBASS BIG ONE 5Velký smáček REDBASS BIG ONE 5Velký smáček REDBASS BIG ONE 5Velký smáček REDBASS BIG ONE 5Velký smáček REDBASS BIG ONE 5Velký smáček REDBASS BIG ONE 5Velký smáček REDBASS BIG ONE 5Velký smáček REDBASS BIG ONE 5

Podobné výrobky

Videa a články o přívlači

VIDEO: Přívlač Live #15 Jelec tloušť - lov a jeho život | odpovědi | tipy a triky

VIDEO: Přívlač Live #15 Jelec tloušť - lov a jeho život | odpovědi | tipy a triky

David Havlíček: Tentokrát o tloušti,  rybě, která je vděčným cílem sportovních rybářů, je chytrá, bojovná a k jejímu ulovení a pěknému souboji je mnohdy potřeba veliký um a šikovnost. Tradičně si něco povíme o jeho životě a samozřejmě lovu, nástrahách, vybavení apod..

VIDEO: Přívlač Live #14 Přívlač z kajaku | odpovědi | tipy a triky

VIDEO: Přívlač Live #14 Přívlač z kajaku | odpovědi | tipy a triky

David Havlíček: Téma o naší životní lásce - o přívlači z kajaku.

VIDEO: Přívlač Live #13 Candát obecný - lov a jeho život | odpovědi | tipy a triky

VIDEO: Přívlač Live #13 Candát obecný - lov a jeho život | odpovědi | tipy a triky

David Havlíček: Tento stream je věnován candátovi, nefalšovanému rytíři našich vod! Budeme se věnovat jeho lovu a také tomu, jak žije, jak se rozmnožuje, jaké dosahuje velikosti apod. Na závěr i "vy se ptáte a my odpovídáme", přívlačové rady, tipy a triky.