FIN One Way 125 m šedá nepletená šňůra

FIN One Way 125 m šedá nepletená šňůra
Výrobce:FIN, DELPHIN
Dostupnost:Dočasně vyprodáno
Počet variant:5 variant

Cena včetně DPH
409 Kč (před slevou 39.2%)
249 Kč

ONEWAY je rybářská nesplétaná šňůra, která skloubila významné vlastnosti monofilního vlasce a splétání šňůr. ONEWAY je vyrobena z desítek extrémně tenkých PE mikrovláken, které jsou při vysoké teplotě sloučeny do jednoho, pevného vlákna. Takový technologický proces umožnil vytvořit extrémně tenký průměr a téměř nulovou nasákavost vlákna vodou. Manipulace s ONEWAY je srovnatelná s běžným monofilních vlascem. Nosnost vlákna je však 2-3 násobně vyšší ve srovnání s nejtvrdšími vlasci! Vzhledem k použití PE mikrovláken, má ONEWAY jeden atribut, který stojí na prvním místě u splétaných šňůr - a to nulovou průtažnost. Znamená to, že jakýkoliv jemný záběr se ihned přenáší z nástrahy do rybářského prutu, což umožní reagovat mnohem rychleji než u vlasce. Povrch sloučeného vlákna je navíc potažen fluoro-karbon vrstvou, která vytvořila extrémně hladký a oděruvzdorný povrch, srovnatelný s fluorouhlíkových vlasci. Délka hodů tak je srovnatelná s délkou dosahovanou pomocí monofilních vlasců.

ONEWAY je vláknem, které nabízí extrémně nízké průměry, vysokou nosnost, mimořádně hladký povrch, vysokou povrchovou oděruvzdornost a nenasákavost vodou. Díky těmto vlastnostem je ONEWAY ideální jak pro přívlač, tak pro ostatní způsoby lovu, na které byl standardně používán monofilní vlasec.

FIN garance: Údaje na nálepce, týkající se průměru šňůry a její nosnosti jsou skutečné. Při porovnávání s konkurenčními šňůrami, nesrovnávejte prosím údaje na nálepkách! FIN Vám totiž udává jen skutečné hodnoty. Přípustná tolerance +/- 10%.


NOSNOSTI A PRŮMĚRY

  • 0,10 mm - 2,7 kg
  • 0,12 mm - 2,9 kg
  • 0,14 mm - 4,4 kg
  • 0,16 mm - 5,8 kg
  • 0,18 mm - 7,3 kg

Vyberte variantu

249 Kč Dočasně nedostupné
249 Kč Dočasně nedostupné
249 Kč Dočasně nedostupné
249 Kč Dočasně nedostupné
249 Kč Dočasně nedostupné

Komentáře

Podobné výrobky