FIN One Way 125 m šedá nepletená šňůra

FIN One Way 125 m šedá nepletená šňůra
Výrobce:FIN, DELPHIN
Dostupnost:Dočasně vyprodáno
Počet variant:5 variant

Cena včetně DPH
409 Kč (před slevou 39.2%)
od 249 Kč

ONEWAY je rybářská nesplétaná šňůra, která skloubila významné vlastnosti monofilního vlasce a splétání šňůr. ONEWAY je vyrobena z desítek extrémně tenkých PE mikrovláken, které jsou při vysoké teplotě sloučeny do jednoho, pevného vlákna. Takový technologický proces umožnil vytvořit extrémně tenký průměr a téměř nulovou nasákavost vlákna vodou. Manipulace s ONEWAY je srovnatelná s běžným monofilních vlascem. Nosnost vlákna je však 2-3 násobně vyšší ve srovnání s nejtvrdšími vlasci! Vzhledem k použití PE mikrovláken, má ONEWAY jeden atribut, který stojí na prvním místě u splétaných šňůr - a to nulovou průtažnost. Znamená to, že jakýkoliv jemný záběr se ihned přenáší z nástrahy do rybářského prutu, což umožní reagovat mnohem rychleji než u vlasce. Povrch sloučeného vlákna je navíc potažen fluoro-karbon vrstvou, která vytvořila extrémně hladký a oděruvzdorný povrch, srovnatelný s fluorouhlíkových vlasci. Délka hodů tak je srovnatelná s délkou dosahovanou pomocí monofilních vlasců.

ONEWAY je vláknem, které nabízí extrémně nízké průměry, vysokou nosnost, mimořádně hladký povrch, vysokou povrchovou oděruvzdornost a nenasákavost vodou. Díky těmto vlastnostem je ONEWAY ideální jak pro přívlač, tak pro ostatní způsoby lovu, na které byl standardně používán monofilní vlasec.

FIN garance: Údaje na nálepce, týkající se průměru šňůry a její nosnosti jsou skutečné. Při porovnávání s konkurenčními šňůrami, nesrovnávejte prosím údaje na nálepkách! FIN Vám totiž udává jen skutečné hodnoty. Přípustná tolerance +/- 10%.


NOSNOSTI A PRŮMĚRY

  • 0,10 mm - 2,7 kg
  • 0,12 mm - 2,9 kg
  • 0,14 mm - 4,4 kg
  • 0,16 mm - 5,8 kg
  • 0,18 mm - 7,3 kg

Vyberte variantu

409 Kč 249 Kč Dočasně nedostupné
409 Kč 249 Kč Dočasně nedostupné
409 Kč 249 Kč Dočasně nedostupné
409 Kč 249 Kč Dočasně nedostupné
409 Kč 249 Kč Dočasně nedostupné

Komentáře

Podobné výrobky