Poukaz na kurz vůdce malého plavidla kategorie M

Poukaz na kurz vůdce malého plavidla kategorie M
Dostupnost:Na skladě

Cena včetně DPH
5 000 Kč

Opravňuje k vedení malého plavidla bez vlastního strojního pohonu a s vlastním strojním pohonem bez omezení výkonu, pokud vykonal teoretickou zkoušku a absolvoval ověření praktických dovedností při vedení malého plavidla u pověřené osoby.

Popis kurzu

Průkaz VMP M je vhodný pro každého, kdo si chce užít plavbu po řekách, přehradách a jezerech.

Držitel průkazu VMP je oprávněn řídit motorový člun do délky 20 m bez omezení výkonu motoru.

Je ideální pro vodní skútry a mtotrové lodě. Průkaz je uznáván mezinárodně.

Kurz zahrnuje teoretickou přípravu, praktický výcvik na motorovém člunu a ověření praktických dovedností při vedení malého plavidla.


5 000 Kč -+

Komentáře

Videa a články o přívlači

VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

David Havlíček: Netradiční způsob, jak úspěšně lovit mořské pstruhy v Dánsku

Jak vybrat přívlačový prut

Jak vybrat přívlačový prut

David Havlíček: Tuto otázku si v průběhu rybářského života pokládá nejeden vláčkař. Já se pokusím v následujících řádcích shrnout fakta a své poznatky z letité praxe. A také mé subjektivní pocity, protože o těch to je také. Může se tedy stát, že se mnou nebudete souhlasit a bude to tak v pořádku! To, co totiž sedí jednomu, nemusí zcela vyhovovat druhému a třetímu se z toho zježí hrůzou vlasy na hlavě. Možná vám to ale trochu otevře oči a až budete vybírat ten váš vláčák, bude to pro vás snazší. Anebo naopak těžší, protože si uvědomíte, co vše vlastně hraje při výběru roli...

Wolframové lanko versus fluorocarbonové

Wolframové lanko versus fluorocarbonové

David Havlíček: Jaké zvolit lanko při cíleném lovu štik? Wolframové, případně jiné obdobné splétané lanko (z kovu) nebo fluorocarbonové, o kterém panuje řada mýtů a rybáři někdy neví, k čemu je vhodné a k čemu naopak nikoliv.