Smáček REDBASS FAS 3

Smáček REDBASS FAS 3
Výrobce:RedBass
Dostupnost:Na skladě
Počet variant:2 varianty

Cena včetně DPH
od 13 Kč

Extraměkký smáček se zakončením těla malým kopýtkem. Toto zatížení zadní části zaručuje velice dráždivý chod vodou. Nástraha vhodná především ke smáčkování a lov DROPSHOTEM, TOP s čeburaškami REDBASS. Možno použít i pro běžné vláčení. Je též velice vhodná pro začátečníky. Díky propracovaným povrchovým detailům těla (šupiny, skřelové oblouky, rybí tlama apod.), 3D očím a vyzkoušenému tvaru by měla být nedílnou součástí vaší výbavy! 

ÚSPĚŠNĚ VYZKOUŠENO NA RYBÁCH!!!

PROHLÁŠENÍ: MATERIÁL POUŽITÝ K VÝROBĚ NEOBSAHUJE SVHC LÁTKY ( NAPŘ. FTALÁTY) A VYHOVUJE TAK CHEMICKÉMU ZÁKONU ČESKÉ REPUBLIKY A EVROPSKÉMU NAŘÍZENÍ REACH. TATO SKUTEČNOST JE DOLOŽITELNÁ CERTIFIKACÍ TÜV A ZPRÁVOU ČIŽP ČR.

Délka:  8 cm    Hmotnost:  3,2 g

Použití:  Všechny dravé ryby

Zátěž:  Optimálně 2 - 7 g

Doporučené nastražení:  Jigová hlavička 2 - 7 g, TOP s čeburaškami REDBASS, wolfram + streamerový háček, streamerový háček + brok

Doporučené náčiní:  Lehký vláčecí prut v gramáži do 15 g, vlasec max. 0,20 mm

Vyberte variantu

13 Kč -+
13 Kč Dočasně nedostupné

Video

Komentáře

Videa a články o přívlači

VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

David Havlíček: Netradiční způsob, jak úspěšně lovit mořské pstruhy v Dánsku

Jak vybrat přívlačový prut

Jak vybrat přívlačový prut

David Havlíček: Tuto otázku si v průběhu rybářského života pokládá nejeden vláčkař. Já se pokusím v následujících řádcích shrnout fakta a své poznatky z letité praxe. A také mé subjektivní pocity, protože o těch to je také. Může se tedy stát, že se mnou nebudete souhlasit a bude to tak v pořádku! To, co totiž sedí jednomu, nemusí zcela vyhovovat druhému a třetímu se z toho zježí hrůzou vlasy na hlavě. Možná vám to ale trochu otevře oči a až budete vybírat ten váš vláčák, bude to pro vás snazší. Anebo naopak těžší, protože si uvědomíte, co vše vlastně hraje při výběru roli...

Wolframové lanko versus fluorocarbonové

Wolframové lanko versus fluorocarbonové

David Havlíček: Jaké zvolit lanko při cíleném lovu štik? Wolframové, případně jiné obdobné splétané lanko (z kovu) nebo fluorocarbonové, o kterém panuje řada mýtů a rybáři někdy neví, k čemu je vhodné a k čemu naopak nikoliv.