× OMLOUVÁME SE, Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉHO ZÁJMU O NAŠE PRODUKTY MŮŽE (NEMUSÍ) U VAŠÍ OBJEDNÁVKY AKTUÁLNĚ DOJÍT KE ZPOŽDĚNÍ 1-3 DNY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

Přívlačová taška Lure Storage Bag XL - Daiwa Prorex

Přívlačová taška Lure Storage Bag XL - Daiwa Prorex
Výrobce:DAIWA
Dostupnost:Na skladě

Cena včetně DPH
1 927 Kč

Tato prémiová taška na nástrahy je vyrobená z pevného a robustního materiálu EVA a poskytuje dostatek prostoru i pro XL nástrahy, příslušenství a kleště. Díky absolutně voděodolnému materiálu je taška chráněna před deštěm i sprškami vody. Horní část tašky může být kompletně odepnuta a do hlavní části umístíte jeden velký XL box na nástrahy spolu s menším příslušenstvím. Horní část je vybavena silným EVA panelem a můžete na ni připíchnout až 16 kompletně osazených nástrah, do 28 cm. A tak máte stále vše připravené po ruce k rychlému použití. Tento díl má dva popruhy se suchým zipem na konci, a snadno ho tak připevníte k zábradlí na lodi – oblíbené nástrahy tak máte stále bezpečně po ruce. Síťovinová kapsa na víku nabízí dostatek prostoru pro uložení dokumentů, klíčů a jiných nezbytností. Široký ramenní popruh vám nabízí velký komfort při přenášení. Materiál: 100% EVA

Rozměry: 46 x 30 x 15.5 cm


1 927 Kč -+

Fotogalerie produktu

Přívlačová taška Lure Storage Bag XL - Daiwa ProrexPřívlačová taška Lure Storage Bag XL - Daiwa ProrexPřívlačová taška Lure Storage Bag XL - Daiwa Prorex

Podobné výrobky

Videa a články o přívlači

VIDEO: Přívlač Live #33 - Otázky & Odpovědi

VIDEO: Přívlač Live #33 - Otázky & Odpovědi

David Havlíček: Dnes se věnujeme pouze vám a vašim dotazům! Ptejte se na cokoli, co souvisí s přívlačí, dravci a našimi produkty!

VIDEO: Přívlač Live #32 - Aktuální/podzimní strategie lovu

VIDEO: Přívlač Live #32 - Aktuální/podzimní strategie lovu

David Havlíček: Vertikální neboli "svislá" přívlač je tématem dnešního streamu. Nástrahy, montáže, taktiky vedení na jednotlivé druhy ryb, vybavení a vůbec vše okolo vertikálu! Samozřejmě nebudou chybět novinky, odpovědi na vaše dotazy apod.

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

VIDEO: Přívlač Live #31 - Aktuální/podzimní strategie lovu

David Havlíček: Podzim je obvykle obdobím hojnosti co se lovu dravců týká. Rozhodně ale není jednoduchý, ryby se nám totiž rozjely do všech částí našich vod a potravy je stále dostatek. K úspěchu je potřeba nějakých znalostí a i trochy toho štěstíčka. Ve streamu budeme nahlas živě uvažovat, jak být úspěšný v různých situacích na řekách či stojácích s ohledem na rybí druhy, stav vody apod.