Smáček REDBASS SCB 4

Smáček REDBASS SCB 4
Výrobce:RedBass
Dostupnost:Na skladě
Počet variant:5 variant

Cena včetně DPH
15 Kč

Extraměkký prodloužený smáček se zakončením těla jako twister. Twisterový ocásek zaručuje velice dráždivý chod vodou. Z délky není třeba mít obavy, při opatrném vyčkání před zásekem ryba nástrahu spolehlivě "slupne". Velmi účinné zejména na okouny a candáty! Nástraha je vhodná ke všem způsobům vláčení. Ideální pro techniku DROP SHOT či TEXAS RIG. TOP s čeburaškami REDBASS. Díky propracovaným povrchovým detailům těla (šupiny, skřelové oblouky, rybí tlama apod.), 3D očím a vyzkoušenému tvaru by měla být nedílnou součástí vaší výbavy. ÚSPĚŠNĚ VYZKOUŠENO NA RYBÁCH!!!

PROHLÁŠENÍ: MATERIÁL POUŽITÝ K VÝROBĚ NEOBSAHUJE SVHC LÁTKY ( NAPŘ. FTALÁTY) A VYHOVUJE TAK CHEMICKÉMU ZÁKONU ČESKÉ REPUBLIKY A EVROPSKÉMU NAŘÍZENÍ REACH. TATO SKUTEČNOST JE DOLOŽITELNÁ CERTIFIKACÍ TÜV A ZPRÁVOU ČIŽP ČR.

Délka:  10-12 cm (bez - s ocáskem)    Hmotnost:  3,4 g

Cílové ryby:  Všechny dravé ryby, zejména štiky, candáti a velcí okouni, mořské ryby

Zátěž:  Optimálně 3 - 7 g

Nastražení:  Jigová hlavička 3 - 7 g, TOP s čeburaškami REDBASS, wolfram + streamerový háček, streamerový háček + brok

Doporučené náčiní:  Lehký vláčecí prut v gramáži do 15 g, vlasec max. 0,20 mm

Vyberte variantu

15 Kč -+
15 Kč -+
15 Kč -+
15 Kč -+
15 Kč Dočasně nedostupné

Video

Fotogalerie produktu

Smáček REDBASS SCB 4Smáček REDBASS SCB 4

Komentáře

Videa a články o přívlači

VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

VIDEO: Mořští pstruzi v Dánsku

David Havlíček: Netradiční způsob, jak úspěšně lovit mořské pstruhy v Dánsku

Jak vybrat přívlačový prut

Jak vybrat přívlačový prut

David Havlíček: Tuto otázku si v průběhu rybářského života pokládá nejeden vláčkař. Já se pokusím v následujících řádcích shrnout fakta a své poznatky z letité praxe. A také mé subjektivní pocity, protože o těch to je také. Může se tedy stát, že se mnou nebudete souhlasit a bude to tak v pořádku! To, co totiž sedí jednomu, nemusí zcela vyhovovat druhému a třetímu se z toho zježí hrůzou vlasy na hlavě. Možná vám to ale trochu otevře oči a až budete vybírat ten váš vláčák, bude to pro vás snazší. Anebo naopak těžší, protože si uvědomíte, co vše vlastně hraje při výběru roli...

Wolframové lanko versus fluorocarbonové

Wolframové lanko versus fluorocarbonové

David Havlíček: Jaké zvolit lanko při cíleném lovu štik? Wolframové, případně jiné obdobné splétané lanko (z kovu) nebo fluorocarbonové, o kterém panuje řada mýtů a rybáři někdy neví, k čemu je vhodné a k čemu naopak nikoliv.